www.aukra.kommune.no

Personalrom

Tilsette ved Gossen barne- og ungdomsskole

Oversikt over tilsette ved dei ulike avdelingane ved Gossen barne- og ungdomsskole.

Administrasjonen     E-post 
Rektor Heidi Falkhytten heidi.falkhytten@aukra.kommune.no
Avdelingsleiar u.trinn Mari Lotte Julnes mari.julnes@aukra.kommune.no
Avdelingsleiar m.trinn Jostein Vengen jostein.vengen@aukra.kommune.no
Avdelingsleiar b.trinn Ingunn Sandnes Solem ingunn.sandnes.solem@aukra.kommune.no
Saksbehandlar Annlaug Dale annlaug.dale@aukra.kommune.no
Rådgjevar Asta Pauline Kjellnes asta.pauline.kjellnes@aukra.kommune.no
       
Ungdomstrinnet:      
Kontaktlærarar 8. klasse Marianne Urdshals marianne.urdshals@aukra.kommune.no
  Henning Gusdal henning.gusdal@aukra.kommune.no
  Anette Kristin Løken anette.kristin.loken@aukra.kommune.no
Kontaktlærarar 9. klasse Beate Sporsheim beate.sporsheim@aukra.kommune.no
  Marit Solheim Eide marit.solheim.eide@aukra.kommune.no
Kontaktlærarar 10. klasse Ingrid Rindarøy Hukkelberg ingrid.hukkelberg@aukra.kommune.no
  Therese Nøstdal therese.nostdal@aukra.kommune.no
  Hanne-Cecilie Sporsheim hanne-cecilie.sporsheim@aukra.kommune.no
Faglærarar Bjørnar Sættem bjornar.saettem@aukra.kommune.no
  Jan Petter Breivik Skomsø jan.petter.breivik.skomso@aukra.kommune.no
  Anette Kristin Løken anette.kristin.loken@aukra.kommune.no
       
Andre tilsette Torunn Falkhytten Simonsen torunn.simonsen@aukra.kommune.no
       
Mellomtrinnet       
Kontaktlærarar 5. klasse Leif Inge Hunnes leif.inge.hunnes@aukra.kommune.no
  Ann Kristin Jensen ann.kristin.jensen@aukra.kommune.no
Kontaktlærarar 6. klasse Anne Pernille Goksøyr Jenssen pernille.jenssen@aukra.kommune.no 
  Kjellaug Urdshals kjellaug.urdshals@aukra.kommune.no
  Eli Vengen eli.vengen@aukra.kommune.no 
Kontaktlærarar 7. klasse Siw Valdal Varhaugvik siw.valdal.varhaugvik@aukra.kommune.no
  Gunnar Kolflåth gunnar.kolflath@aukra.kommune.no 
       
Faglærarar Bjørghild Breivik bjorghild.breivik@aukra.kommune.no
  Vigdis Varhaugvik vigdis.varhaugvik@aukra.kommune.no
       
Andre tilsette Astrid Wærnes Sandvik astrid.waernes.sandvik@aukra.kommune.no
  Kathrine Huse kathrine.huse2@aukra.kommune.no
  Grete Sporsheim Småge grete.smage@aukra.kommune.no
  Anja Kieselbach anja.kieselbach@aukra.kommune.no
       
Barnetrinnet       
Kontaktlærarar 1. klasse Kristin Løvik Ljoså kristin.ljosa@aukra.kommune.no 
  Siri Gjelberg Småge
Kontaktlærarar 2. klasse Gro Merete Hoksnes gro.merete.hoksnes@aukra.kommune.no
  Ingunn Hjelmås ingunn.hjelmas@aukra.kommune.no 
Kontaktlærarar 3. klasse Elin Kristine Rød elin.kristine.rod@aukra.kommune.no
  Gunn Elisabeth Aarønes gunn.aarones@aukra.kommune.no
Kontaktlærarar 4. klasse Grete Skeide grete.skeide@aukra.kommune.no
  Hege Kristin Viken Husøy hege.husoy@Aukra.kommune.no
  May Bente Løvik may.lovik@aukra.kommune.no 
       
Faglærarar Einar Rød einar.rod@aukra.kommune.no
  Brita Askestad brita.askestad@aukra.kommune.no
  Berit Marie Sporsheim berit.marie.sporsheim@aukra.kommune.no
  Signe Gjerstad signe.gjerstad@aukra.kommune.no
  Merethe Ilestad Varhaugvik
       
  Gunn Kari Ilestad gunn.ilestad@aukra.kommune.no
  Kristin Mordal kristin.mordal@aukra.kommune.no
  Olaug Bakkemyr olaug.bakkemyr@aukra.kommune.no
  May Kristin Dale Stavik  
  Janne Småge janne.smage@aukra.kommune.no
  Frank Helle frank.helle@aukra.kommune.no
       
SFO       
SFO-leiar May-Tove S Nerbøvik may.tove.nerbovik@aukra.kommune.no 
       
Andre tilsette Frank Helle frank.helle@aukra.kommune.no
  Janne Småge janne.smage@aukra.kommune.no
  May Kristin Dale Stavik  
  Kristin Mordal kristin.mordal@aukra.kommune.no
  Gunn Kari Ilestad gunn.ilestad@aukra.kommune.no
  Anja Kieselbach anja.kieselbach@aukra.kommune.no
Tips ein ven Skriv ut