www.aukra.kommune.no

Nokon skriv referat.

Foreldrerådet sitt arbeidsutval (FAU)

FAU er foreldrerådet sitt arbeidsutval, og består av foreldrekontaktane frå kvar klasse.
Her finn du informasjon om FAU ved Gossen barne- og ungdomsskole og referat frå FAU-møta.

Møtereferat 2014/2015/2016/2017/2018

19. april 2018

15. mars 2018

15. februar 2018 PDF document ODT document

Nasjonal fagleg retningslinje for mat og måltid i skulen

18. januar 2018 PDF document ODT document

07.desember 2017

09.november 2017

Vedtekter

Ordensreglar GBU

05.oktober 2017

Budsjettvedlegg

Klassekontaktar 2017/2018

08. juni 2017
Rekneskap
Rekneskap del 2
Rekneskap del 3

11.mai 2017
Innspel frå FAU til budsjettet for GBU

20.april 2017
2. mars 2017
Presentasjon FAU

19.januar 2017 PDF document ODT document
Ordensreglar
Prosjektbeskriving
Kurshaldarar

10.november 2016
28. september 2016

9.juni 2016
Evaluering av 17.mai 2016
FAU- rekneskap

12.mai 2016
Høyringsuttale frå FAU til SFO-vedtekter

10.mars 2016, Brev til FAU og elevråda
8.februar 2016

5.november 2015 PDF document ODT document
Informasjon frå Statens Vegvesen PDF document ODT document

14.0ktober 2015 PDF document ODT document
11. juni 2015
11. mai 2015
16. april 2015
12. mars 2015
12. februar 2015
8. januar 2015
1. desember 2014


Klassekontaktar 2017/2018

Klasse Hovedrepresentanter                    Kontaktinfo             Vara Kontaktinfo
1 klasse May-Liss Rognskog 922 81 714    
  Benjamin Blomvågnes 951 11 826   Lene Sporsem Magerøy 406 24 849
2 klasse Wenche Cicilie Dahl Småge   948 96 916   Idun Solem 481 91 356
 

Hilde Merete Havnen Skarshaug

932 87 510   Hanna Marie Bakkemyr Kaltrø 970 03 061
3 klasse Silje Marie Småge Hauge 922 00 449   Nancy Springer

959 48 243

  Siv Oterhals 995 22 977   Knut Erik Rød 990 24 715
4 klasse Kristine Hoksnes 906 59 553   Aaslaug Søreide 900 88 578
  Werner Huse 992 26 685   Daniela Gundersen 942 40 330
5 klasse Inga Sølvi Korsvik Melby 930 66 875   Gro Kjellnes Løvik 901 40 955
  Ingebjørg Lie Dreyer 988 44 055   Kenneth Farkas 919 14 995
6 klasse Ellen Falkhytten Engstad 960 13 782   Solveig Elin Navestad 959 99 757
  Heidi Sporsem 950 65 542   Lene Sporsem Magerøy 406 24 849
7 klasse Aaslaug Søreide 900 88 578   Erlend Melby 922 20 253
  Linda Grøttumsbraaten   979 63 739   Erling Storvik 467 42 680
8 klasse Heidi Magerøy Hoksnes 934 33 299   Pål Ruben Varhaugvik 909 30 170
  Sonja Holen 926 04 925   Wenche Ona 977 32 481
9 klasse Katrine Rindarøy 913 64 851   Krzysztof Kowalski 465 89 905
  Pål Aukan 417 59 920   Teia Bofellesskap 916 53 704
10 klasse Renate Eilertsen Løvik   959 00 373   Linda Larsen Eckhoff   916 04 713
 

Bodil Grindvik Fornes

470 41 466   Berit Eckhoff Husøy 909 73 316
Tips ein ven Skriv ut